| anonim_4396 a întrebat:

Dumnezeu exista!

Contrar celor care zic ca sunt Atei dar nu au habar ce inseamna.

Dumnezeu l-a creat pe om dupa chipul si asemanarea sa!

Iar Dumnezeu vine de pe alta planeta.

Fiintelor carora oamenii le spun Dumnezeu:Tradus in Elohimi

Traducere Elohimi:Zeii

Aceste fiinte: Super Blonzii cu ochii albastrii inalti de 3 metrii ai cu fetele sclipitoare care au venit pe planeta noastra acum 450.000 de ani pentru a extrage aur.

Au venit de pe planeta Nibiru (Planeta x) cu o orbita eliptica de 3600 de ani.

Au luat gene de la maimute!
Au luat de la Homo Erectus!
Si au creat rasa negroida, rasa mongoloida si rasa rosie pentru a sapa in minele lor dupa ce cei 5000 de muncitori sau revoltat
si a fost nevoie sa creze o rasa de sclavi pentru a sapa in minele lor.

Apoi dupa sute de mii de ani au incercat sa construiasca structuri imense si complexe.
Dar aceste 3 rase experimentale de oameni erau incapabile sa execute sarcinile solicitatete de Super Blonzi cu ochii albastrii.

Asa ca a fost nevoie sa creeze o noua rasa capabila din punct de vedere intelectual sa execute sarcinile.

RASA ALBA!

Rasa alba nu contine gene de maimuta!
Rasa alba contine gene de homo erectus in proportie de 1% si gene de Super Blond in proportie de 99%!

Noi albii suntem inruditi genetic cu Super Blonzii.

De ce nu ati vazut chinez blond natural si cu ochii albastrii?
Sau negru?
Sau indian?

Si numai rasa alba are de multe ori aceste caracteristici?

Nu vreau sa fiu rasist dar e diferenta de la cer la pamant intre Rasa Alba si celelalte rase.

Eu unul consider R.S.A.S intelegeti voi semnificatia

22 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu e mai simplu sa dai link la D. Icke sa se documenteze care cum vrea?
@AnimeLove95: Nu esti singurul care contine teoria asta mai viabila ca povestile din biblie. Sau poate ca si biblia descrie fix acelasi mod de "creatie," insa e pus in proza intr-un mod mai greu de descifrat pentru tugulanul de rand.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Eu nu zic aici doar ce am citit in cartile lui Icke.

Citeste: Zecharia Sitchin(Intoarcerea la geneza)

Acolo sunt adevaratele secrete.

Popii de acum sute de ani au inlocuit in Biblie 2500 de cuvinte in care scria Elohimii au zis.

Traducere Elohimii:Zeii

Si au inlocuit cu Elohim (Zeu)

Dumnezeul din ziua de azi.

NOname
| NOname a răspuns:

Nu ştiu cine e mai dus, un fanatic musulman, creştin sau unul ca tine...

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Hai du-te si pupa poze.

Inainte sa deschizi gura in fata mea informeaza-te.

| suffarstar a răspuns (pentru NOname):

Sigur ala crestin. Sa vezi cand intra fete de musulmani in ghetourile crestinilor radicali, ce viol pe ele. Rareori le mai lasa in viata. Cel mai tare ma deranjeaza cum ataca oameni nevinovati pe strada, inarmati cu steaguri cu cruci si alte insemne ale religiei lor cretine. Un alt aspect, politia nu ia nicio masura! Fac copii cu droaia si traiesc pe banii nostri, be banii nostri, dom'le. Asculta muzica bisericeasca in metrou, imprastie cu aghiazma in oamenii nevinovati. Au ajuns ca ei, o minoritate scarboasa sa ne fure noua drepturile! Au invadat Europa si acum vor sa ajunge sin State. Ce facem, cum ii oprim?

| NOname a răspuns (pentru suffarstar):

Cele enumerate de tine nu sunt singurele posibile simptome ale "demenţei religioase".
Să afirmi absurdităţi, în care să crezi orbeşte şi cu tărie, e suficient; deci se încadrează şi creştinii perfect.

| YouDieAsYouLived a răspuns (pentru NOname):

E prajit saracul.

Utilizatorule care ai pus intrebarea, hai sa-ti explic de ce teoria ta nu poate sa fie reala.

Nibiru, sau asa zisa planeta X, este imposibil sa existe.

In teoria ta, sau alte teorii conspiratoare, se specifica ca aceasta planeta intra in sistemul nostru solar odata la 3600 de ani.
Vorbind de o planeta, vorbim de dimensiuni. Aceasta planeta ar putea sa fie vizibila pentru toti locuitorii pamantului, nu este si nu a fost niciodata. Nu exista fotografii sau evidente iar ea nu a fost observata, repet, niciodata.
Ultima "aterizare" in sistemul nostru solar trebuia sa fie in 2012. Deci unde s-a ascuns planeta? Exista zeci de mi de astrologi, atat autorizati cat si neautorizati, care nu au observat nimic. Oare toti sa ascunda adevarul de tine fanaticule?

Asta din punct de vedere observabil, ca din punct de vedere al impactului, daca aceasta planeta intra in sistemul nostru solar, schimba orbita Pamantului. Indiferent de dimensiunea acestei planete ( din contra, daca era mai mica era si mai grav ), aceasta planeta ar perturba deja orbitele lui Marte şi ale Pământului. Dar astronomii măsoară orbitele celor două planete precis şi frecvent şi nu s-a semnalat nici o schimbare.

Repet, planeta Marte, Terra si Venus ar avea de suferit distrugeri substantiale din cauza schimbarii orbitei lor, iar Luna pur si simplu ar fi distrusa complet. Este imposibil ca in ultimul milion de an o planeta straina sa intre in sistemul nostru solar, masuratorile orbitelor arata clar acest fapt.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Cel mai probabil mentalitatea ta primitiva nu poate procesa informatiile pe care eu le ofer acestor oameni simpli si inapoiati asa cum esti tu draga NoName.

de aceea draga Fara nume.
Eu nu am nume pentru ca sunt o fiinta nensemnata si demna de mila nu-i asa?

Inainte sa indraznesti sa faci o afirmatie in fata mea informeaza-te.
Eu nu spun nimic de la mine.

Citeste carti de:

David Icke

Zecharia Sitchin

Emil Strainu

Le gasesti pe toate pe Editura Daksha.ro

Te avertizez sa nu mai comentezi in fata mea decat daca esti informat

| anonim_4396 explică (pentru YouDieAsYouLived):

Cel mai probabil esti un pusti de 14 ani care nu vede mai departe de lungul nasului.

Fac apel la acel neuron julit pe care il ai si tu in acel creier cat o nuca.

Unele informatii sunt bine ascunse pentru ca cei ca tine sa nu intre in contact cu ele.

Ce zic eu sunt informatii.
Ce zic eu nu este o teorie!
Sunt informatii decodate de pe placutele sumeriene.

Nu vreau sa fiu Xenofob dar detin niste informatii care nu pot fi contestate de fiinte ca tine.

Ce zici tu sunt niste vorbe in vant auzite de la altii si rastalmacite.

Imi e mila de tine din cauza ca ai un coeficient de inteligenta extrem de redus
.

Ridicolul este tributul platit geniului de catre mediocritate.

Anonim

Orice adevar trece prin trei stadii. Mai intai este ridiculizat. Apoi este intampinat cu violenta.
In cele din urma este acceptat ca evident.

Schopenhauer.

Eu nu dau doi bani pe ceea ce crezi tu despre mine pentru~ca asta nu ma afecteaza cu nimic.

Asa ca... Pa Pa

| Mayhem666 a răspuns:

Esti cumva raelian? Daca nu stii ce inseamna raelian, iti voi spune eu. Raelian inseamna acel om care crede ca oamenii au fost creati de extraterestrii si au fost adusi de ei pe aceasta planeta. Poti sa te informezi mai mult daca doresti, eu nu prea stiu sa explic, deci sper ca ai inteles ce am vrut sa spun. Si mie imi placea sa ma consider un raelian, dar tuturor li se parea stupida aceasta teorie cum ca oamenii au fost adusi de extraterestrii pe acesta planeta, dar eu inca o iau in considerare ca pe o teorie valabila, chiar daca inca nu a fost demonstrat nimic.

| sublime89 a răspuns:

Ca subiect de roman SF, nu suna rau.

| anonim_4396 explică (pentru sublime89):

Tu nu ai bunul simt sa imi raspunzi la mesaje si vorbesti fara sa te informezi.

Daca ai renuntat la religie nu inseamna ca nu mai esti manipulat.

Esti manipulat prin stiinta oficiala caruia ii inghiti prostiile non stop.

Axeazate pe stinta reala.

O sa iti prinda bine.

Răspuns utilizator avertizat
| pufulescu a răspuns:

Teoria ta am citit-o si altundeva si sunt de acord cu ea, pana la partea cu rasele create pe rand. Aici trec de partea evolutionistilor care spun ca rasele sunt diferite din cauza conditiilor climatice diferite. Exemplul cel mai frapant, rasa neagra nu se putea dezvolta nici aparea in clima rece fiindca corpul uman mare pierde mai multa caldura prin propria suprafata mare... deci corpul trebuie sa fie mic pentru a supravietui acolo, si doar exemplarele umane mici au supravietuit, vezi cazul eschimosilor.

| anonim_4396 explică (pentru pufulescu):

Ceea ce spun eu nu e o teorie.

Sunt informatii decodate de pe placutele sumeriene.

Rasele asa cum le vezi au fost asa de cand au fost create in laborator.

Evolutionistii astia sunt platiti de super elita mondiala pentru a indobitocii populatia.

| pufulescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuu, stai ca nu m-am bagat acolo! Eu nu zic despre evolutionistii aceia care afirma ca omul a evoluat din maimuta si maimuta dintr-o bacterie, asta mi se pare o stupizenie de secol 19.
Daca ma intrebi pe mine, a fost creata o singura rasa la inceput si pe masura ce exemplarele s-au raspandit pe suprafata planetei au suferit schimbari de infatisare din cauza mediului.

| KodrutZ a răspuns (pentru pufulescu):

Plus glandele sudoripare mai bine dezvoltate la rasa neagra pentru a face fata conditiilor tropicale mai bine.

| drutzix a răspuns:

Ce fumezi omule?
Nu e o diferenta mare intre 'rase' pentru daca ar fi nu am putea face copii cu rasele respective.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Regret că nu te-am lăsat atunci să te spânzuri.

Răspuns utilizator avertizat