| HaKid a întrebat:

Dupa ce am vazut acest video am ramas fara cuvinte!

http://www.youtube.com/watch?v=pDsbTbPdaqM

Daca vei urmari cu atenti iti vei da seama ce se face indirect "Dumnezeu "

Eu mam simtit ca la un circ, iar reactia oamenilor wow:( trist

Distractie placuta!

Răspuns Câştigător
| Zenicide a răspuns:

Salut, nu ai vazut Religulous cu Bill Maher? Acolo o sa vezi multe alte chestii si mai absurde :)

Sau clipul lui thunderf00t :))http://www.youtube.com/watch?v=nSqJ-7tg0Eo The BEST emotional PORN

| HaKid explică (pentru Zenicide):

laughing Ms pentru video mam distrat.

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu am avut răbdare să urmăresc toată tâmpenia!

| shadovv a răspuns:

Doamne ajutane!

| Kosuchin a răspuns:

N-am sa-i inteleg pe afro-americani niciodata, cei care sunt crestini.
Cum se poate sa se dedice unui lucru care a fost folosit ca justificare pentru sclavia lor?

Dupa un citat celebru : "
If you're a black christian in America, you must have short memory.".

| Alphawolf a răspuns:

Stii ce este revortator? Ca asemenea oameni, de genul celor din video-clip-ul dat de tine sau de @Zenicide, au pretentia sa fie tratati omeneste, respectati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sunt numai "niggers" acolo? Mai ziceau de noi ca suntem rasisti...laughing

| HaKid explică (pentru anonim_4396):

Ei sunt rasisti, mincinosi, hoti. de la ei trebuie sa luam exemplu

| casablanca40 a răspuns:

Mama astia trebuie bombardati in masa