| Holiday a întrebat:

Dupa Eurovision si Conchita Wurst un nou "complot" impotriva crestinismului, sau crestinism cu fat(z)a umana?
Ce parere aveti de fata asta crestina si talentata?

http://www.frequency.com/....../163082221

(In final a castigat Vocea Italiei :) )

Răspuns Câştigător
| Metalheadforever666 a răspuns:

Sunt sigur ca banii castigati i-a dat bisericii. laughing

12 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Conchita Wurst a castigat, pe baza de calcule, cu voturile homosexualilor si lesbienelor. Interpretarea n-a fost peste nivelul celorlalte.

Răspuns utilizator avertizat
| Narcis2007 a răspuns:

Mie chiar imi place cum canta...mai mult decat femeia cu barba (sau barbatul in rochie)

| sublime89 a răspuns:

E clar ca sfarsitul lumii se apropie. Toti crestinii sa-si cumpere arme.

| DarkAndDreary a răspuns (pentru sublime89):

Crestinii n-au nevoie de arme. Ii apara Dumnezeu.

| sublime89 a răspuns (pentru DarkAndDreary):

N-ai vazut "Apocalipsa. Esti gata?"?

| DarkAndDreary a răspuns (pentru sublime89):

Oh...right.

| sublime89 a răspuns (pentru DarkAndDreary):

Merge bine "pacifismul" crestin cu un buncar plin de arme, asa-i? laughing

| DarkAndDreary a răspuns (pentru sublime89):

God bless America laughing

| sublime89 a răspuns (pentru DarkAndDreary):

Especially the Bible Belthee hee

| Moisie a răspuns:

Se pare ca tu nu stii ca femeia care este acum calugarita, inainte de a se calugarii a fost scolita ca si cantareata de Music Hall

| HowdidIgethere a răspuns:

Daca o fata de 25 de ani nu stie ce vrea de fapt si pe ce drum merge, care-i concluzia?
Eu sunt ortodox, insa nu condamn monahismul catolic pentru o fata fara minte.