| NightWing a întrebat:

E cineva preot de aici sau profesor de religie? Mi-ar face placere sa vorbesc cu el.

14 răspunsuri:
| Archdaemon a răspuns:

Vrei sa vorbesti si cu preoti satanisti?

| Narfundo a răspuns:

Parapsiholog si vicepresedinte in constitutia de persuasism spiritual integral sociativ corespondent. Putem vorbii oriunde despre ce doresti atata timp cat nu intreci masura si constientizezi cea ce spui. Asadar robin ce anume doresti?

| rutanklan a răspuns:

Spune fiule.

| NightWing explică (pentru rutanklan):

Daca vreti vorbim pe privat sau uitati idul meu nightwingpx

| rutanklan a răspuns (pentru NightWing):

Am glumit bah, nu sunt preot, ma prefac ca sunt unul dar de fapt racolez carne vie pentru o retea internationala de prostitutie masculina. Tinta lor sunt astia de 15-25 de ani gata sa se pocaiasca. Pace.

| mihaitaLGP a răspuns (pentru rutanklan):

Esti o figura si jumate.

Am ras bine.

| rutanklan a răspuns (pentru mihaitaLGP):

Sa inteleg ca doresti sa calatoresti prin europa pe gratis?

| mihaitaLGP a răspuns (pentru rutanklan):

Mai degraba sa devin membru in aceasta organizatie internationala, cu ocaza asta vizitez si europa.

| Xtadelo a răspuns (pentru rutanklan):

rolling on the floor

| rutanklan a răspuns (pentru mihaitaLGP):

Daca te tine... in mod normal membri noi trebuie sa treaca testul "Rozeta"...

| mihaitaLGP a răspuns:

Poti vorbii cu un melc, este la fel de util.

| Silviuloan a răspuns:

Despre?

| vitbsk a răspuns:

Cred că ţi-am mai zis odată, întreabă un preot sau consultă siteuri dedicate subiectelor teologice, aici nu ştii cu cine vorbeşti.

| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns:

Depinde ce vrei sa aflii.Nu trebuie sa ai studii superioare sa intelegi Biblia si sa stii incotro ne indreptam, ce scop are Dumnezeu cu pamantul si omenirea si ce trebuie noi sa facem sa avem o relatie cu Dumnezeu.Am specificat depinde ce vrei sa stii, eu nu am aflat adevarul de la un preot sau profesor de religie, nicidecum.Idul meu este arapasu_dragos, daca vrei sa stii mai multe te ajut si vezi despre ce este vorba.