| costis a întrebat:

E mai rostit cuvantul mama, bani sau religie?

Răspuns Câştigător
| Derpina3105 a răspuns:

"mama", deoarece pe ea o strigi mereu sa-ti dea bani

| floresdemayo a răspuns (pentru Derpina3105):

Ce haioasă ești. : ))

10 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

As crede ca cuvantul Porift, este cel mai cautat.

NOname
| NOname a răspuns:

Mama, dat fiind şi faptul că este un cuvânt folosit în mai multe limbi străine.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mama. Deși, tot mai des, aud în jur "Of!". : ))

| costis explică (pentru floresdemayo):

Nu m-am gandit.

| floresdemayo a răspuns (pentru costis):

La mine? Păcat. : ))

| costis explică (pentru floresdemayo):

Pacat, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu cred ca cel mai rostit cuvant este bani.
Se stie ca fara bani nu poti trai, banii sunt sursa de viata dupa aer, pentru ca si apa trebuie cumparata.
Banii sunt cel mai mare "drog" al societatii, al oamenilor. De aici apar personele parvenite, apar "calcari peste cadavre", apar inselari, apar de ce nu plecarile peste hotare, apare egoismul, ingamfarea,...

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea1923 a răspuns:

Cel mai rostit cuvant este bani, deoarece oamenii pentru bani ar face orice. Majoritatea oamenilor ajung la puscarie pentru mita sau spalare de bani etc. Pe al 2-le loc este cuvantul mama iar pe al 3-lea loc, din pacate, religia pentru ca acum foarte multi oameni au inceput sa nu mai creada in lucrurile sfinte si Iisus. A inceput acum sa se vorbesca mai mult la televizor despre religia in scoli dar in rest putine persoane mai cred cu adevarat in religie.