| anonim_4396 a întrebat:

e o profetie care spune; Veti cauta un om care sa va invete despre Dumnezeu; in grotele muntilor, in crapaturile dealurilor in pustiurile pamantului, si nu-l veti gasi.http://www.7est.ro/......sa.Aceasta studenta, adevereste profetia? o confirma?

8 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

...Pai n-o sa-l gasiti ca el sta in mertan si asteapta sa curga banii de la aia care-l cauta.

| Filip23 a răspuns:

Reposteaza linkul fara punctul de dupa html si Acasa. Pentru ca sa incarce siteul ultimele caractere sunt html

| Filip23 a răspuns:

Sentimentul de care spune fata e atat de coplesitor incat oameni ca Robin Wiliams nu mai gasesc o iesire. Vezi tu, el a avut atatea roluri mari, insa nu la inteles pe ultimul, acela de bunic smerit.

| Dandanache a răspuns:

Intra pe pagina ei de Facebook si o sa iti dai seama cine e si ce cauta.

| anonim_4396 explică (pentru Dandanache):

Nu are pagina.

| Dandanache a răspuns (pentru anonim_4396):

E fiica unui bogatas, plecata la studii in strainatate, cand simpatizand cu Noua Dreapta, cand cu hipsterii si protestatarii de pretutideni. Ortodoxismul s-a stecurat in discursurile ei despre dragostea de patrie. Pe care o iubeste atat de mult incat a plecat de la Londra direct in India, unde pare in sfarsit fericita.

https://www.facebook.com/....../photo.php

| BlackSulphur a răspuns:

"Veti cauta un om care sa va invete despre Dumnezeu; in grotele muntilor, in crapaturile dealurilor in pustiurile pamantului, si nu-l veti gasi."

Cred ca deja a facut cineva asta, iar numele lui este Mohammed!