| maya_1225 a întrebat:

E pacat daca m-am uitat la filmul asta http://www.youtube.com/watch?v=sH10q-Nx0ig si m-am masturbat pe tot parcursul lui?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
29 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Esti un gunoi uman. daca nu crezi si te doare in pix de crestinatate macar lasa-i pe altii sa creada si nu mai batjocori Numele Domnului.Ttoti ateii va dati mari oameni rationali si va credeti desptepti peste masura dar habar nu aveti pe ce pamant traiti. Tipic ateilor...ce sa le ceri ca doar se trag din maimute dupa parerea lor

| KodrutZ a răspuns (pentru Allrc24):

Iar tu te ridici la nivelul lui facind astfel de afirmatii. Faptul ca exista si cite o poama de-asta stricata in padure va face pe voi, crestinopatii ce patruleaza pe internet in cautarea ateilor blasfemiatori si lipsiti de principii, sa va masturbati cu bucurie aparind numele domnului din spatele tastaturii. Ei bine... esti departe de a fi un bun crestin. Nu esti decit un troll crestinopat care isi imprastie seva cu bucurie pe tastatura fiindca are ocazia sa generalizeze putin la adresa ateilor. Cel mai bine ar fi sa il iei pe initiatorul topicului de minuta, sa va intoarceti frumos in evul mediu, si sa vedeti cine pe cine arde pe rug samd.
P.S. Faptul ca folosesti internetul si calculatorul nu se datoreaza puterii lu' dumnezo', tot niste nenorociti de atei s-au gindit cam la tot ce a dus la aparitia lor...

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru Mitch):

Evident, normal. Deci faptul ca netul geme de porn e tot voia dommnului, care isi freaca toiagul ceresc de zor pe private.com sau brazzers, corect? Cooorect... bine ca am stabilit si asta, dumnezo' e un pervers nenorocit.

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru Mitch):

Riiiight...mankind, simply amazing. Deci Mos Craciun nu exista, dar e un dumnezo' care o sa imi ceara socoteala dupa ce dau coltzu'? Il prefer pe Mos Craciun...

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru Mitch):

Esti un caz remarcabil, nimic. Toti crestinopatii mi se par remarcabili cind afirma ca e un dumnezo' care o sa ne judece bla bla dar sint de acord (sau poate ca tu nu esti) ca Mos Craciun e o simpla poveste pentru copii - foarte frumoasa de altfel, cu mult mai putin nociva decit dumnezo'.

Răspuns utilizator avertizat
| Allrc24 a răspuns (pentru SaintOcea):

Pai si tu in ce crezi ma? tu nu vezi ca esti un ingamfat care se ghideaza numai dupa intuitia lui si te crezi cel mai destept? tea adus barza? cum ai ajuns pe pamantul asta? cum am aparut noi oamenii? nu te-ai gandit vreodata la asta? intrebare retorica normal ca nu

| Allrc24 a răspuns (pentru KodrutZ):

Daca ar fi dupa atei nu am crede in nimic,nu am avea nici un fel de legi morale,absolut nimic, ne-am da in cap, am face sex in grup...etc.pentru intelectul tau ala mic pe care il crezi evoluat toate poruncile si legile data de Dumnezeu au ca scop disciplinarea omului si aducerea lui pe calea credintei pentru a se mantui.Omul e fiinta superioara animalelor(

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru Allrc24):

Esti un cretin. Legile morale, morala nu au absolut nici o dependenta de existenta unui barbos imaginar in norisori. Ca prinde bine bisericii sa existe spalati pe creier ca tine, asta e partea a doua.

| Allrc24 a răspuns (pentru SaintOcea):

De unde ai tu informatica ca 95% din puscariasi sunt crestini? sa iti zic ceva un crestin adevarat nu ar face niciodata ceva impotriva legii doar acei"crestini de duminica" care merg doar de ochii lumii.Este adevarat ce spui imi iubeam parintii si fara porunca aceea.Dar de desfranare ce zici? Sa te aud.Nu vezi ca lumea este din ce in ce mai perversa? sex in 3, sex in grup, masturbare tot felul de curvii care sunt catalogate drept normale si omul este facut pentru a avea mai multi parteneri, de catre cine oare? de respectatii tai cercetatori atei. Uite cine vorbea de ingamfare.Nu cumva ateii cand le zici despre invataturile crestine sar de sus in fund si zic cas baliverne si povesti de adormit copii? nu ii catalogheaza pe crestini ca fiind inapoiati, retarzi mintal, spalati pe creier etc? aici nu e ingamfare? cauta mai atent si vei vedea cei cu cercetatorii tai... azi se face o presupunere maine vin alti icercetatori si o contrazic.mai nou cica teoria relativitatii a lui Einstein e gresita.cum e de fapt adevarat? nimic nu e sigur sunt doar presupuneri.Inclusiv einstein a zis ca nu ai nimic de pierdut daca crezi in Dumnezeu si nu exista dar daca nu crezi si El exista? o patesti nu-i asa? Si crestinii nu se cred zei e pacat sa te crezi zeu...omul are suflet pe care Domnul la facut nemuritor."mai bine sa pot gandi doar in interiorul patratului". Domnul Iisus A ZIS:"CN NU ESTE CU MN ESTE IMPOTRIVA MEA". Stiinta omului e nebunie curata fara Dumnezeu.In fine cred ca am scris degeaba.esti prea ancorat in realitatea asta materiala.Te vei convinge mai incolo singur.Domnul sa te lumineze

| cristi202 a răspuns:

Daca eu as lua tot ce e mai frumos, mai bun, mai sfint pentru tine, si sunt sigur ca ai si tu asa ceva, altfel nu esti om, esti animal, si mi-as bate joc de acel lucru, cum ar fi pentru tine? Ti-ar place?
Poate ca ar trebui sa ai grija la ceea ce faci. Filmul, doar filmul pe care l-ai prezentat a miscat mii de oameni, mai mult, realitatea exprimata de acel film a influentat, influenteaza si va influenta in bine milioane de oameni, asa ca sunt sigur ca ai adus un afront multora care ar putea vedea ceea ce ai postat aici. Nu iti doresc, dar exista o vorba: "Orice nas isi are nasul" - poate ca vreodata cineva iti va arata cum e sa se lege de ce ai tu mai drag si sfint.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tareeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| XxRMRJoKeRu29xX a răspuns:

Esti dilau!

| petronela18 a răspuns:

Dupa parerea mea ...nu e.