| Superior a întrebat:

E pacat sa fii sexy in particular, doar de fata cu sotul/sotia?

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Oamenii nu se *** îmbrăcați, wtf ce întrebare e asta.

| deeeaqq a răspuns:

Nu este păcat, dmn...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Cand esti crestin totul este pacat.

| AnonimSuprem1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gresit, in biblie se mentioneaza faptul ca Dumnezeu ii numeste pe oameni sfinti:
"31. Iarasi au luat pietre iudeii ca sa arunce asupra Lui.
32. Iisus le-a raspuns: Multe lucruri bune v-am aratat voua de la Tatal Meu. Pentru care din ele, aruncati cu pietre asupra Mea?
33. I-au raspuns iudeii: Nu pentru lucru bun aruncam cu pietre asupra Ta, ci pentru hula si pentru ca Tu, om fiind, Te faci pe Tine Dumnezeu.
34. Iisus le-a raspuns: Nu e scris in Legea voastra ca "Eu am zis: dumnezei sunteti?"
35. Daca i-a numit dumnezei pe aceia catre care a fost cuvantul lui Dumnezeu - si Scriptura nu poate sa fie desfiintata -" Evanghelia lui Ioan, capitolul 10 - link: http://www.ebible.ro/biblia/romana/ortodoxa/ioan/10/35/#35

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonimSuprem1):

Stiu bre.
Am zis asta ca o ironie pentru cei care intreaba daca este pacat sa bei prea multa apa sau daca este pacat sa te togi dupa 12 noaptea. Zi si tu cum poti lua in serios niste oameni atat de spalati pe creier de religie?

| Clorox a răspuns (pentru AnonimSuprem1):

Vai de capul tău...

| CinevaAnonimă a răspuns:

Nu este pacat.

| Elenina356 a răspuns:

Nu