| anonim_4396 a întrebat:

Este oare aceasta o dovada a iubirii pe care o impartasesc crestinii pentru aproapele lor?

http://ro.stiri.yahoo.com/......53754.html

16 răspunsuri:
| n0matterman a răspuns:

Aceiasi oameni care sar cu cu*u in sus la fiecare chestie pe care biserica o ataca se intreaba de ce tara asta este atat de primitiva, saraca si plina de hoti.Ei bine, d'asta.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De ce trebuie sa bagam toti bolnavii psihic in seama? ei vor sa ne spuna ca ei reprezinta normalitatea, de ce trebuie bagati in seama? cel mai bine cine ar dori sa adopte o lege ca asta ar trebui un pic sodomizat - o saptamana - asa zice un amic de-al meu

Răspuns utilizator avertizat
| Mădă0611 a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Tocmai ai raspuns afirmativ. laughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

N-am spus ca nu sunt inteligenti, dar solicita niste drepturi in plus decat ceea ce li se ofera, la fel si tiganilor ce ei sunt supra oameni

Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Care-i mama care-i tata?

Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Eu nu cred, eu am 3 copiii si nu vad 2 tati sa se ocupe de ei, din care unul sa faca pe mama

Răspuns utilizator avertizat
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Da,unii crestini asa iubesc. Si altii (crestini sau mai putin) se iubesc prea mult intre ei.
Nu trebuie sa fii crestin ca sa iti displaca sa vezi doi barbati iubindu-se. Orice ar spune Biserica, eu una nu cred ca or sa iarda in focurile iadului fara speranta la iertare, pentru eternitate. Mai ales ca sunt sinceri.ei asta simt asta fac. Unora probabil le e greu se accepte, sa SE accepte dar nu e ceva ce au ales.Nici nu sunt bolnavi sau mai putin umani. Mie doar nu-mi place sa-i vad manifestandu-si afectiunea in fata ochilor mei. La un moment dat cred totusi ca ne-am putea obisnui.
Dar neh, unii pur si simplu ajung la extreme in numele "moralitatii".

Răspuns utilizator avertizat
| Annitu30 a răspuns:

Clar da

| Al99 a răspuns:

Homosexualii,tiganii, ateii, manelistii, dependentii de droguri, pedofilii etc sunt fratii nostri mai neevoluati pe care ii iubim, dar asta nu inseamna ca-i lasam sa-si faca de cap.

| HueyFreeman a răspuns (pentru Al99):

Asa este. Datorita majoritatii crestine o duce tara asta asa de bine.

| Al99 a răspuns (pentru HueyFreeman):

Nu religia este de vina ca suntem un popor de tigani.