| OneGirlOnTPU a întrebat:

Este pacat sa iti intizi parul cu placa intr-o zii de sabatoare?(Duminica)

Răspuns Câştigător
| lumy4u a răspuns:

Vad ca toti iti dau raspunsuri la misto, de ce mai va obositi sa dati raspuns? in fine, nu, nu este pacat.pacat este sa muncesti, deoarece diminica este lasata zi de odihna de la Dumnezeu.munca inseamna cu totul altceva. poti sa iti faci baie, sa iti intinzi parul cu placa, sa e machezi sau orice altceva!

4 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Da foarte mare pacat.Astea inseamna ca de Craciun, 3 -4 zile nu ne spalam? Indreapta-l ce ti se poate intampla, te loveste fulgerul?

| Bondarel99 a răspuns:

Am auzit ca e pacat sa respiram duminica, ni se poate intampla ceva.Ma doare in cot ca e duminica, mereu am facut lucruri normale inclusiv spalat, calcat si coafat duminica fara nicio problema.Nu pot sa cred ca exista oameni care inca isi fac griji pentru lucruri asa minore.

| Faruece a răspuns:

Nu exista asa ceva.Indreapta-l!

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Da.Intra diavolul in placa de par, si iti ia foc parul, ramai cheala.Pacat.