| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Este posibil ca in viata asta de 2 lei sa avem mult mai multe pacate decat ne putem da seama si practic fie nu suntem constienti de ele, fie nu ne mai aducem aminte exact cand am pacatuit si cum?
Eu ca tot omul am destule pacate numai ca imi amintesc de putine dintre ele, nu chiar pe toate.

1 răspuns:
| danut a răspuns:

Daca esti sincer si doresti sa fi iertat de TOATE pacatele tale, roaga-te lui Dumnezeu si SIGUR iti vei aduce aminte de TOATE pacatele pe care le-ai facut.