| anonim_4396 a întrebat:

Hai sa mai destindem un pic atmosfera pe aici, ca va vad nitel incordati zilele astea. Am si eu nevoie de niste postere motivationale funny cu Cina cea de Taina. Pana acum am gasit doua:
http://i.imgur.com/3m0xF.jpg
http://i.imgur.com/W6KjA.jpg
Votam si premiem!;)

35 răspunsuri:
| MyObsession a răspuns (pentru FucktheSystem):

Ah,deja începe să îmi placă la nebuni.

| FucktheSystem a răspuns (pentru MyObsession):

Nu lua în seamă ce zice lumea, e distracție aici!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru DragosConstantin):

Dacă cineva nu crede în religia ta de căcat trebuie trimis la psiholog? De unde logica asta de 2 bani?
Şi eu aş putea să-ţi spun că ar trebui să-i faci o vizită psihologului,deoarece vorbeşti cu morţii. Dar,în primul rând, fiecare om are dreptul să creadă în ce vrea, iar psihologii sunt cei mai de căcat şi nefolositori oameni.

| DragosConstantin a răspuns (pentru Woodenpints91):

Si aicea te simti jignit de aceea ai comentat.Ma cu tine nu are rost sa continui discutiile ca se vede ca ai ceva probleme si prin urmare vorbesc cu peretii.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru DragosConstantin):

Aşa se zice acum la "sunt incapabil să-mi susţin punctul de vedere"?