| iubibilaGirl a întrebat:

Hei buna! De la o vreme mi se intampla numai chestii nasoale si imi merge numai prost asa ca am impresia ca cineva mi-a facut un blestem... va rog sa nu radeti. sad Stiu ca toate bisericile oficializeaza slujbe de dezlegare si as vrea sa stiu exact cum sa procedez. Sa vorbesc cu parintele? Ce anume se intampla intr-o astfel de slujba?

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Draga, credinta si bunatatea nu mai este in bisericile din ziua de azi. Sunt doar banii, afacerile si naivitatea. Nu este niciun blestem, toti avem zile proaste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa rad de tine nu mi se pare nimic de ras, dar imi permit sa iti spun ca nu exista blesteme care ne pot afecta, si sa nu dai banii aiurea la popii care de abia asteapta.

Răspuns utilizator avertizat
| 1ianuarie1februarie a răspuns:

Nu este vorba de niciun blestem! Totul este în mintea ta! Încearcă să gândeşti mai pozitiv, iar totul va fi mult mai bine. Dacă gândeşti negativ, atragi toate energiile negative. Te pup şi fii optimistă.