| Narfundo a întrebat:

Hei copilule! Ce ai face daca intr-o zi pe neasteptate ai ajunge in spital si ai fi diagnosticat cu o boala la inima si plamani? Sansele tale ar fi de 25%.Ce crezi tu ca ai putea face sa iti revii fara ajutorul medicilor.{deoarece ei te-ar considera deja o cauza pierduta"}.

36 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns (pentru Narfundo):

E bine ca-ti plac provocarile, curistule
deocamdata n-am motiv sa ma sinucid...

| FucktheSystem a răspuns:

Depinde unde primesc vestea, dacă e în România și cu toate antecedentele mele cu doctorii de aici m-aș duce cu primul avion spre o clinică din Viena, dacă nici acolo n-au ce să-mi facă îmi accept soarta și o să plec într-un loc frumos pentru cât mai am de trăit.

| LoveToHate a răspuns:

Nimic.Ce as putea face? Probabil as plange si as vede lumea cu alti ochi, nu stiu, si sincer nici ca-mi pasa.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

M-as distra cat mai mult, sa mor linistita.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Eu am avut minuni in familie!

| Dvxy97rulov a răspuns:

In biblie scrie ca d-zeu stie numarul zilelor celor "curati". Daca e sa mor si stiu ca mai am putin timp, as face tot ce mi-am dorit o viata si atat. Crezi ca daca te rogi si faci pact cu d-zeu te ajuta?laughing Mai rar minuni. Dar ca sa ne dumiresti si pe noi, "copilule", tu ce ai face? Chiar sunt curioasa de ce raspuns fantastic o sa ne dai. I-ai luat pe toti peste picior pe aici, dar ce crezi?! ai ceva puteri miraculoase sa-ti prelungesti viata si sa te opui mortii? Din cate ai scris pe aici se vede clar ca tu astepti un anumit raspuns, pe care noi, desigur, nu ti-l putem da. Succes in a-ti gasi cuvintele.winking