| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU! Am si eu o intrebare...De ceva timp am cunoscut un tip de 30 si ceva de ani si de cand il cunosc glumeste cu mine, ma ajuta in legatura cu muzica adica largindu-mi orizonturile ma apara de orice si a spus ca ar face orice pentru mine. Oricum intr-o seara am mers la un prieten de-al lui pentru ca afara era frig calumea si eu m-am dat drept fata lui pentru ca asa ma si consideram.Si tipul(prietenul lui) se uita la mine si spune ca semanam aproape leid.Si de atunci, acum vreo 2 saptamani imi spune ca unul dintre cei mai buni amici l-a luat la unsprezece metri acum ceva timp chiar cand ieseam primele dati pe acolo si i-a spus ca sunt leida el.Acum eu nu stiu ce sa mai cred.Probabil el este tatal meu adevarat. E posibil ca eu sa fiu reincarnarea fiicei lui? Pentru ca eu am o vaga idee ca as putea fi! Va rog raspundeti repede.Chiar am nevoie de raspuns urgent! P. S:Sotia lui a murit inaintea mariajului fiind insarcinata...=(

Răspuns Câştigător
| romancuta02 a răspuns:

Nu are nico legatura faptul ca tu semeni cu el. Nu cred ca exista reincarnare, iar dupa moarte sufletele oamenilor merg acolo unde le este locul.Tu esti tu si nicidecum altcineva.

| rosehudson a răspuns (pentru romancuta02):

Multumesc mult! Chiar apreciez!=D

4 răspunsuri:
| akta a răspuns:

"adica largindu-mi orizonturile"
De largit nu incape indoiala, orizonturile ma preocupa.

| Pulpițele a răspuns:

Macar arata bine?

| rosehudson a răspuns (pentru Pulpițele):

Ce conteaza daca arata bine sau nu...Hai sa fim seriosi daca il consider ca pe un tata asta nu conteaza...