| SexoasaTha a întrebat:

Http://www.antena3.ro/......92263.html
Credeti ca si crestinii s-ar fi lasat calcati in picioare de preoti daca asa ar fi fost traditia?

Răspuns Câştigător
| casablanca40 a răspuns:

Se lasa calcati si acum... cand eram mic si mergeam la biserica tin minte ca oamenii se asezau pe jos ca sa treaca popii peste ei. Mergeam acasa si ma dadeam mare ca m-a calcat preasfintitu pe mana sau pe picior.

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Normal

Răspuns utilizator avertizat
| ILoveMoon a răspuns:

Unii ar fi in stare sa faca asa ceva pentru religia lor ce-a iubita, dar deja romanii se omoara sa sarute moaste, icoane, cruci, popi si asa mai departe si navarre Einstein spunea ca doua lucruri sunt infinite universul si prostia umana, la uni nu la toti...