| Dumnezău a răspuns:

Pentru cetatenii indieni,fie ca sunt din India,din Suedia,sau din Romania,pen' ca si tiganii sunt indieni, la fel ca pakistanezii si pashtunii din Afghanistan, nu am decat un singur raspuns: ghilotina

Niste oameni care cred ca un kinder e reincarnarea lui Visnhnu, doar pentru ca are patru picioare si patru maini, nu merita sa traiasca.Nu doar ca sunt primitivi,dar sunt si extrem de prosti,murdari, needucati, dominati de superficialitate si bigotism, si nu in ultimul rand, SUNT PREA MULTI!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"dupa calatorie, fiecare isi vopseste parul rosu"

Și componenții naționalei României din 1998 și-au vopsit părul în auriu, la mondiale, și tot ne-a tras-o Suker în optimi.sad