| doctorandus a răspuns:

Ce te face sa crezi ca n-a avut halucinatii? Faptul ca se potriveste cu ce crezi tu personal?

| RAY a răspuns:

Propaganda religioasa

| Defreyor20 a răspuns (pentru RAY):

S-a nu luam nici un video de pe youtube! Pe mine personal Dumnezeu ma convis ca exista, daca iti voi spune ma vei crede? Si normal ca nu ca nu ai vazut si nici nu ai avut nici o experienta cu Dumnezeu!
Daca Dumnezeu era propaganda nu credeam nici eu in nimic!

| Defreyor20 a răspuns (pentru RAY):

Http://www.youtube.com/watch?v=4aaQfrZ7NzM&feature=related
Degeaba plinge aceasta femeie? Incit i se rupe inima!

| RAY a răspuns (pentru Defreyor20):

In ce vrei tu, nu ma intereseaza sincer

| dragos9234 a răspuns:

Nu este adevarat ce zice ala acolo, eu am vorbit cu porcul verde care are aripi facute din degete si este omnipotent.
El m-a asigurat ca doar el este singura divinitate si ca raiul biblic nu exista.

| TrentonChase a răspuns:

Sunt zeci de cazuri similare...si eu intr-o zi am stat de vorba cu monstrul din lochh ness dar nu stiu de ce nimeni nu m-a crezut cand le-am spus :((

http://www.descopera.ro/......tiintifica
http://www.descopera.ro/......-de-moarte

| Serenade a răspuns:

Ei la dracu, am mai auzit una si celalalt a spus ca portile raiului erau galbene din aur.Pai ce facem aici? Oricum pustiu a facu avere? a facut, si-a aranjat raiul pe pamant.

| ImmaDucK a răspuns:

Intrebarea ta este?
Oricine poate spune ce vrea, asta nu inseamna ca e si adevarat.