| lolly2 a întrebat:

Http://www.realitatea.net/......11574.html

Ce parere aveti despre asta?

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu este adevarat. Blasfemie!

| Zenicide a răspuns:

Sa zicem ca avea sotie (nu sunt sigur ca Isus a existat si nici nu ma intereseaza), cu ce afecteaza asta crestinitatea?

| RAY a răspuns:

Pana nu se va dovedi eu nu cred nimic din astea sincer sunt basme macar o dovada ca a existat apoi dovada ca a avut nevasta

profil =blog de stiinta

| sunrises a răspuns:

"Specialisti" necrestini, gen Ariel Shisha-Halevy, sustin facatura respectiva? Nu este prima data cand "necreştinii" se implica în asa ceva!

| sunrises a răspuns:

Din conţinutul articolului reiese ca majoritatea savantilor sunt de acord cu faptul ca acel document ar fi fals...

| lolly2 explică:

Nu am nevoie sa dai tu copy-paste la un text pe care e posibil sa nu il fi citit.Decat sa trimiti lucurui din astea mai bine scriai tu vreo 4 cuvinte acolo si poate luau si funda.Cine crezi ca o sa iti citeasca tie romanul asta? Nici nu vreau sa il citesc.scz