| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=GJpQ0i1XYqY
Credeti? Pe mine m-a cam socat sa aud. Erau sunete din alta lume. Dar acum intrebare intrebatoare... Daca un dobitoc se arunca acolo credeti ca v-a ajunge in iad?

Răspuns Câştigător
| xname23 a răspuns:

Cred in existenta iadului dar nu cred ca se afla acolo unde se sugereaza in aceasta inregistrare. daca era adevarat si astronautii trebuiau sa auda voci din rai atunci cand zburau in spatiu.

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Numai un prost ar putea să creadă că ălea sunt chiar zgomote din iad...

Răspuns utilizator avertizat
| ShowTim3 a răspuns:

La rusi si la americani se intampla numai din astea laughing rusii cu dracu americanii cu ozn-urile

| ShowTim3 a răspuns:

Si eu pot sa fac o inregistrare din asta, o pun pe profa sa ne zica ca dam test pe nepregatite la mate si inregistrez cu mobilul, sa vezi ce tipete de durere o sa fie laughing inainte, si dupa ce o sa aduca testele...
Drq poti sa scoti sunetele alea daca le spui la 30 de copii ca duminica se va face scoala.

| Omulrational a răspuns:

Daca ar fi fost o adevarata descoperire nu se facea pe youtube.Si in plus 14 km e foarte putin, pe youtube sunt foarte multe filmulete din astea si toate sunt pacaleli.

| AmelyRain a răspuns:

Doaamne ce aiureala, este un intreg film cu asemenea chestii se numeste " Ingerul digital" si are 2 parti luungi. Prin generala, profesorul de religie ni l-a aratat si am vazut o parte din el. Este ca un fel de documentar si cuprinde numai asemenea chestii, este despre cipuril eacelea care urmeaza sa ne fie bagate in mana si alte tampenii.
SI referitor la sunete, nici macar nu sunt atat de "tulburatoare", cum spunea cineva aici, puteau fi inregistrate la un concert.