| Havok83 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=GJpQ0i1XYqY
Va vine sa credeti?

5 răspunsuri:
| Havok83 explică:

Vezi ca am pus altul si ala e bun uitate la ala si spune-mi ce ai auzit.

| Lionsgate a răspuns (pentru Havok83):

De lucrurile astea se stiu de mult si sunt ff normale happy

| Thunderstruck a răspuns:

Ce sa ne vina sa credem? Minciunile astea? Nu relizezi ca sunetele alea pot veni de la orice atingere a microfonului cu o piatra, cu praf, cu nisip? Ia puneti castile si loveste microfonul de ceva.O sa sune la fel.

| Havok83 explică (pentru Thunderstruck):

Nu stiam ca daca arunci cu pietre cu nisip sau cu orice se va aude tipete de oameni.

| Thunderstruck a răspuns (pentru Havok83):

Poate sunt eu surd, dar alea numai tipete de oameni nu sunt.Nu pot sa cred ca ei au bagat un microfon pana la acea adancime si nu s-a topit/nu s-a spart/ nu s-a oprit din inregsitrat si au si recuperat inregistrarea. Daca iadul este chiar in centrul Pamantului, atunci cand Pamantul va disparea (cu siguranta se va intampla si asta, Universul e intr-o continua schimbare) ce se va intampla cu iadul? Nu va mai exista? Daca as fi crestin n-as crede asa ceva. Iadul ar trebui sa fie un loc din afara dimensiunii noastre, nu un loc unde practic pot ajunge oameni, si de unde pot iesi cei care sunt deja acolo.