| Nucreeed a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Tr0UpQXYkGs

Uitati cum comunica un preot din SUA,cu dumnezeu, intr'o biserica cu 30.000 de crestini.Ca mai tarziu sa fie arestat,pentru ca a inceput sa se mastrubeze in biserica, langa 2 fete de 15-16 ani, spunandu'le ca Isus vrea ca ele sa faca sex cu el.=))

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tare de tot

| Mădă0611 a răspuns:

laughing iti dai seama ca raiul e plin de oameni asa? :-s

| M25M a răspuns:

Sunt oripilat...

| Lizzu a răspuns:

Nu-i inteleg si nu-i impartasesc tehnica.
Bolnav mintal.

| LegionarulRoman a răspuns:

Un pastor nebun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o tin tot asa crestinismul in 2 secole dispare.

| BlackSulphur a răspuns (pentru anonim_4396):

Secole? Esti cam pesimist! Hai sa zicem doar cateva decenii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackSulphur):

Eh daca cumva uiti noi inca mai avem crestini conteporani cu noi ceia ce la randul or sa trimita dotrina copiilor sai care datorita noilor descoperiri nu vor mai crede deci cel putin un secol. Dar asta numai statele mari, deoarece mai exista inca state mai inapoi si idoctrinate din pacate.

Răspuns utilizator avertizat
| rosini a răspuns:

Nu esti normal rolling on the floor