| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=XCEE__hSRH0
Intrebare pentru crestini: Crede-ti ca tipul asta a fost posedat de Satana?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Exilee a răspuns:

Ma indoiesc. Stii, primul arata cam... nespalat si schizofrenici de-obicei isi neglijeaza igiena corpului. Ma rog, Doamne fereste.

| ErrorFound a răspuns:

Oh, s*it! Alt retardat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca sant multi ca el si dupa cum va dati seama, pentru el ceilalti sant nebuni.asa profeti-ta un calugar pentry vremurile astea si cele ce urmeaza; si cand lumea va innebuni di tat de se va gasi cineva cu mintea intreaga, toti vor spune ca el e nebunul si vor cauta sa-l oropseasca ori sa-l omoare.nu ma mira.normalitatea e data de parerea generala. fereasca Dumnezeu de asemenea vremuri cand va domni nebunia in locul intelepciunii.

| BlackSulphur a răspuns:

Ma, al dracului sa fiu, macar de-l punea sa se spele inainte!
Nu te teme, pe pariu ca-i doar un mic criminal care incearca sa scape de la inchisoare intrand la spitalul de nebuni!

| anonim_4396 explică (pentru BlackSulphur):

De acord, dar tot voiam sa vad cat de creduli sunt oamenii.

| Dumniezău a răspuns:

1.Nu a fost posedat de nici un satan. Tipu ala are probleme cu capul.Nu avea pe cine sa dea vina pentru crima comisa si l-a invinuit pe satan ca sa scape de puscarie.

| RaduMD a răspuns:

In niciun caz. Asa cum a spus si cineva din film, Satana nu poate prelua vointa omului (desi o poate paraliza intrucatva). Probabil ca tipul e dereglat psihic, afara de cazul ca e un mare mincinos.

| BogdanVasc a răspuns:

Are probleme psihice, schizofrenie etc. Se intampla si de la droguri.

| Samsara a răspuns:

Dracusori cu pofta de moarte, nu-ti bate capul, iti va bate inima cand Panaite va atarna. Tic, tac! Mama iti trimite salutari din telefon, deseneaz-o si uita. Zice ca tata sangereaza pe poarta, lasa-l inauntru sa sangereze pe Carte in timp ce-l cititi la 14:01, pune capul pe piept, spala-te fiule si viseaza virgine. Mama chicoteste ca un copil! Stii bancul cu vulpea si strugurii acri de langa biserica? Vulpea nu ajungea, pescarul s-a imbracat in ea si-a baut sangele mielului in ziua luminii. Pocalul straluceste de dorinta. Vin fiule si ii vom pedepsi impreuna.