| Meme10Memu a întrebat:

Imparatia Lui Dumnezeu va veni in curand pe pamant. Ce credeti ca se va intampla atunci?

1 răspuns:
| Rihanna20B a răspuns:

Doar Dumnezeu știe când va veni dar noi nu trebuie să fim triști. Dumnezeu are un plan măreț. O să îl distrugă pe Santana și noi o să scăpăm de suferință doar dacă îl alungam pe diavol. O să ne însele și o sa se prefacă înger de lumina pentru a ne controla. Lumea va muri ca să învieze odată cu ceilalți morți pentru a putea fi judecați. Pentru mai multe răspunsuri citește Biblia și du-te la final. Ultimul capitol e Apocalipsa. O să găsești răspunsurile.