| somios a întrebat:

In Apocalipsa 12.12, Dumnezeu Tatal ne atrage atentia noua pamantenilor ca il trimite pe Diavol pe pamant!

Dar nu ne spune niciunde ca il trimite pe Fiul Sau pe pamant!

Oare din ce cauza?

O fi uitat?
Sau acest lucru nu era atat de important incat sa fie inclus in Biblie?
Sau o fi tocmai acel Fiu Razvratit pe care il numim cu totii Diavol?

12 răspunsuri:
| DisturbeDd a răspuns:

Fratica eu zic sa nu iti mai pui astfel de intrebari, este foarte greu sa interpretezi adevaratul sens al bibliei... in fine,, daca vrei sa afli raspunsuri la intrebari din astea mai bine intreaba un preot cevawinking

Răspuns utilizator avertizat
| DisturbeDd a răspuns (pentru somios):

Ii clar. in ce cult esti? ( Iisus)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi crasa prostie.sau necunostinta a bibliei. daca taceai fizolof ramaneai.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cum tu stii intreba sataniceste.asa ca tu intrebi sataniceste iar eu iti raspund crestineste, dupa cat sunt eu de crestin.cat despre teligentaaaa, lasa-ma ca-s lamutit.

Răspuns utilizator avertizat
| DisturbeDd a răspuns (pentru somios):

Zici ca noi ne-am vandut diavolului? ok parerea ta, dar cum se face ca ne-ai pus noua aceasta intrebare? :o
Din cate vad te-ai cam certat cu toti insa stiu pe cineva care te poate ajuta
scrie pe www.google.ro "cabinete psihiatrice" si ai sa gasesti acolo un trimis al binelui care te va ajuta:))+))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine cum te-a lasat sa scrii mesaje doctorii?

| McCrush a răspuns:

Cine *** e dumnezeu asta?

Răspuns utilizator avertizat