| Antipaticu a întrebat:

In biblie e specificat faptul ca nu am voie sa o ard pe vecina?

14 răspunsuri:
| lifeForJesus a răspuns:

Dar, cât despre fricoşi, necredincioşi, scârboşi, ucigaşi, curvari, vrăjitori, închinătorii la idoli şi toţi mincinoşii, partea lor este în iazul care arde cu foc şi cu pucioasă, adică moartea a doua."

Răspuns utilizator avertizat
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Depinde daca vrei sa o arzi la propriu cu benzina nu e voie, daca vrei sa o arzi singur sau in posta cred ca e ok, atat timp cat barbatsu e la munca si nu acasa happy

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

NU! Go right ahead! Si daca stie meserie sa ne zici si noua unde stai ca poate facem schimb de apartamente o zi doua! laughing

| NoChanceForUs a răspuns:

6. Sa nu ucizi.

| GrizzlyRO a răspuns:

Prietene daca te simti tu bine arde'o smug

| WeeD a răspuns:

.Intrebare stupida si jignire la adresa crestinilor.
Dar sunt curios in ce sens s`o arzi smug?

Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

Arde o pana ce i sar capacele, pacat e. s o arzi dar mai pacat e sa nu o arzi

| Jesye a răspuns:

"sa faci sex cu vecina"...biblia nu e de acord cu nimic legat "pofta trupeasca"

| mika a răspuns:

Nu-i specificat, arde-o cat vreilaughing

| adytza0700 a răspuns:

Da,daca nu vrei sa ajungi jos.

| jjeleu a răspuns:

Nu e specificat dar normal ca e pacat laughing
Succes daca vrei sa o faci

| matei2888 a răspuns:

Lol normal