| RAY a întrebat:

Intrebarea o adresez persoanelor care pun intrebari legate de teoria evolutiei, big bang dar nu accepta nici o explicatie rationala pentru ca ei deja stiu totul si absolut nimic nu le poate schimba ceea ce cred

intrebarea e de ce mai puneti asemenea intrebari? de ce va contraziceti? eu inteleg exprimarea libera dar nu inteleg atacurile asupra stiinteti ca propaganda religioasa

5 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care si tu tot pui intrebari legate de relatiile intersexuale si la fel ca cei de care zici nu accepti alta varianta decat a ta.

| RAY explică (pentru mentholinks):

In acelasi motiv pentru care si tu tot pui intrebari legate de relatiile intersexuale? da-mi cateva exemple, ce anume nu accept

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Ca exista si fete ok, sincere. Ca nu toate relatiile sunt din interes.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Si aici am cunoscut o fata sincera,lucru care l am si recunoscut,exista mai multe tipuri de interes, nu toate sunt negative, imorale, ca ai interes sa stai cu cineva sa nu stai singur, e ceva rau? logic ca cu toti avem interese e ceva normal

| UnTrecator a răspuns:

Una este sa accepti ca o explicatie are logica, si alta este sa crezi in ea. De exemplu eu sunt de acord ca este logic tot ceea ce se spune despre big bang, evolutie si asa mai departe, insa imi este greu sa cred ca lucrurile s-au intamplat astfel.