| AntipaticuPreasfant a întrebat:

La pocaiti orgasmul e considerat pacat?

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sexul a fost lasat de Dumnezeu.El spune sa nu ne lipsim unul de celalalt in aceasta privinta, ca sa nu dam prilej diavolului.Singura conditie este ca el sa fie practicat doar in cadrul casatoriei.

| FucktheSystem a răspuns:

Doar dacă nu te rogi în timp ce-l aia, așa ar putea să fie iertat, dacă nu e mare păcat.

| Angel0 a răspuns:

Tu chiar vrei sa devii pocait, sau esti deja si nu stii cum sa procedezi?

Răspuns utilizator avertizat
| Danutza27 a răspuns:

Ia uite vine si turma, musai cu mascariciul in frunte, Dar stai ca este si sefa clanului pe aici cu cana de gaz ca sa stinga focul.

| Danutza27 a răspuns:

Te rog sa primesti scuzele mele am identificat gresit, Mascariciul este ala care a initiat topicul tu esti un amarit de bufon. Inca o data te rog sa primesti scuzele mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei nu merg la bordel.merg la rugaciune.dar tu nu ai de unde sti ce e aia, si ce stari produce.orgasmul este nimic pe langa fericirea ce o obtine un rugator in comuniune cu Domnul.nu te gandi la prostii.gandul rau poate fi un pacat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saint ocea? am copii trei si nu sant facuti su degetul, te asigur.doi din ei daca te ridica intr-o mana te tin sus pana mori de foame.laba nu am facut.doar masturbat cand eram ca voi.acum am ramas turbat.