| Inferno a întrebat:

Legat de homosexuali. Vreau sa aud parerile crestinilor. Cum sunt ei posedati de demoni si energii malefice laughing. Explicati-mi si mie sa inteleg. Intra demonii in ei sau cum?

Răspuns Câştigător
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Da, intra insusi Satan in ei.

35 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu sunt creștin!
Dacă mai pot accepta lesbianismul, homosexualitatea masculină o înțeleg ca dereglare mintală!

| RAY a răspuns (pentru MMihai):

Nu sunt o dereglare mintala e ceva normal, natural

| Inferno explică:

Categoric, tu nu?

| Kosuchin a răspuns:

Sex cu excremente?
Vreti sa spuneti ca starea de atractie fata de acelasi sex, in cazul unui barbat, implica sex anal?

NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ți fă griji, această părere o au doar creștinii care nu gândesc, deloc sau aproape deloc, și sunt intoleranți (gen Mental).
Cei cu mintea sănătoasă și informați știu foarte bine că e doar o orientare sexuală diferită și atât, care nu trebuie judecată.

| RAY a răspuns (pentru NOname):

Ai dreptate draga

NOname
| NOname a răspuns:

Cred că ar fi mai bine să te informezi, înainte să vorbești.
Homosexualitatea a existat dintotdeauna și este prezentă și la animale.
Documentați-vă sau măcar nu mai judecați ceva ce nu înțelegeți!

| adisuper a răspuns:

laughing dacă unu zice o prostie ne amuzăm şi gata, dar nu îi continuăm prostia că deja se exagerează laughing auzi şi tu că homosexuali sunt posedaţi(probabil de demoniţe frumoase)care se dau la alţi bărbaţi că doar aşa e normal pentru ele laughing)))

| 4b a răspuns:

Oameni cu probleme psihice...
PS: stai lin ca demonii pot intra si in oameni ''normali''winking

| ludwig a răspuns (pentru 4b):

Imi place gandirea ta, este foarte. cum sa spun intr-un mod mai frumos, prostuta.
Dupa logica ta, orcine n-are aceleasi preferinte ca mine este un om cu probleme psihice. Pai daca acesti oameni au probleme psihice de ce ii lasam sa fie doctori, avocati, oameni de stiinta sau popi? Eu zic sa ii exterminam ce dracu, sa il aducem pe Hitler la viata prin gandirea noastra, ca doar si Hitler tot crestin...

| Thunderstruck a răspuns (pentru 4b):

Stai linistit, demonii sunt doar un produs al imaginatiei tale.

| RAY a răspuns (pentru Thunderstruck):

Tot suspendat esti?

| SaveTheNature a răspuns (pentru ludwig):

Da,acei oameni au probleme psihice. De asta baietii au penis si fetele vagin, pentru reproducere.
Eu zic ca homosexualii au avtu anumite traume dealungul vietii, sau cand erau mici, anumite deceptii etc.
Hai sa fim seriosi. Usor usor se implineste scriptura.

| Inferno explică (pentru SaveTheNature):

"Hai sa fim seriosi. Usor usor se implineste scriptura."
Dar la ce concluzie ai ajuns? Tin sa te anunt ca seriozitatea nu are nici o legatura cu aceasta afirmatie.

| SaveTheNature a răspuns (pentru Inferno):

Tin sa te anunt ca bolile cu transmitere sexuala apar de la homosexuali(ei practic le dezvolta) pe care mai apoi le transmit celorlalti.
Si nu mai zic de sexul oral, sexul cu mai multi parteneri, Toate aceste comportamente deviante au si urmari.
De asta exista porunca infranarii, tocmai pentru a proteja oamenii de boli.
Daca ai citi cateva statistici ai vedea care e treaba cu SIDA cu sifilisul, etc.
Practic astia de se desfraneaza cum apuca si cu cine apuca isi merita boala.

| Inferno explică (pentru SaveTheNature):

Ce-am spus eu si ce-mi raspunzi tu. Scrie in scriptura toate chestiile astea?

| SaveTheNature a răspuns (pentru Inferno):

Bineinteles. Sodoma si gomora, concentreaza toate desfranarile. Toate faptele oamenilor se intorc ca un bumerang asupra lor. Asta e adevarul.

| Inferno explică (pentru SaveTheNature):

Lucrurile astea nu se intampla acum. Au fost inca de la inceputuri. Homosexualii nu sunt o moda sau ceva asemanator si nu se regasesc numai in prezent.
Daca analizam "manualul de istorie" observam ca sunt inca din evul mediu. In plus comportamentul homosexual se regaseste si la animale.
Sa nu mai vorbim de homosexuali ca iar sar toti cretinii cu voturi eronate. Pardon, toti homosexualii.

| SaveTheNature a răspuns (pentru Inferno):

Daca lor le place sa faca sex cu excrementele, e treaba lor.Eu unul nu m-as impotrivi lor. Dar copii mei ii vor vedea oe strada, si nu as vrea sa creada acel comportqament unul normal, atata timp cat eu il consider anormal, scarbos si dezgustator.

| 4b a răspuns (pentru Thunderstruck):

laughing mi-as dori eu, da nu-i asawinking

| mihaitaLGP a răspuns (pentru 4b):

Gresit, reactionezi in functie de proprile prejudecati bazate pe o teorie religioasa.

| Inferno explică (pentru 4b):

Ce anume te face sa crezi ca exista aceste entitati?

| RAY a răspuns (pentru SaveTheNature):

Sti ca dupa sadoma si gomora ficele lui ala au facut sex cu tatal lor

| AnonimDeOcazie a răspuns (pentru SaveTheNature):

Copiii tăi vor vedea cum homosexualii se joacă cu excremente pe stradă? Pe ce planetă o să trăiască copiii tăi?

| Thunderstruck a răspuns (pentru RAY):

Da, nu imi mai scot ban-ul, doar sunt ateu...

| RAY a răspuns:

Mor de rasssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss uni chiar cred asta, sunt convinsi ca satana e in gay

| Narfundo a răspuns:

Intrebarea asta am gandit-o eu si ca sa te lamuresc si pe tine va trebui sa imi acorzi atentie.
Vezi tu toti ne nastem egali, cel putin majoritatea. Dupa asta toate energiile care ne influenteaza sufletul au ceva de zis in legatura cu persoana si personalitatea noastra.Este bine sa nu ne petrecem timpu in locuri negativ influentate si nu este bine sa stam in prezenta acestor posedati.
Homosexualii sunt de multe ori acei emo care tanjesc dupa atentie si in ambele cazuri ei sufera de demonizare{influente negative puternice}.

| Inferno explică (pentru Narfundo):

Un homosexual este homosexual doar pentru ca vrea sa atraga atentia?

| Narfundo a răspuns (pentru Inferno):

Este si asta un motiv de homosexualitate

| Inferno explică (pentru Narfundo):

Tin sa te contrazic. Homosexualitatea este ceva natural. Ex: Apare si la animale. Nu cred ca si animalele vor sa se dea in spectacol.

| Narfundo a răspuns (pentru Inferno):

De unde sti ca nu? Unde ai vazut tu animale homosexuale? La caini sau unde? Iti zic ca noi oamenii avem puterea de a influenta pamantul cu energia noastra.Cainii sunt mai sensibili de fel si uite ca s-a ajuns de la atatia dinastia" sa fie pana si animalele, bine spus.

| Inferno explică (pentru Narfundo):

La caini si la cimpanzei se manifesta homosexualitate.

| AnonimDeOcazie a răspuns:

Hai să vă lămuresc să nu muriţi proşti.
Homosexualii sau lesbiencele nu aleg să fie aşa şi nici nu e o boală.
Unii oameni se nasc cu minte de femeie în corp de bărbat şi viceversa.

Nu vă mai c*c*ţ* atâta pe voi...

Ca ucenic al Căpitanului Evident treaba mea s-a terminat.

| MentaI a răspuns:

Vrei sa ne lingem din picioare?batting eyelashes

| Bennyy a răspuns:

Da inferno am un vegin foarte dubios care toata lumea il acuza ca este homosexual de aceea nimeni nu sta cu el.Cu toate acestea am discutat intr-o zi cu el si nu este atat de gay pe cat cred toti, este doar mai ciudat. vorbeste despre chestii paranormale.Ma crezi sau nu dar m-am gandit ca poate fi posedat sau nu stiu pedepsit de niste diavoli. Daca a folosit tablita aia uija eu stiu acum ce a facut el.