| anonim_4396 a întrebat:

Cum invoc spiritele malefice/demoni sau chiar pe Satana? Funda+vot.

10 răspunsuri:
| Skrillex13 a răspuns:

Http://www.roportal.ro/discutii/topic/30861-metode-de-a-contacta-spirite/

Sper ca te-am ajutat.

P.S :Ai grija sa nu fii posedat;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

­

| Andrei4TPU a răspuns:

Sa nu faci asta cat traiesti omule! Nu trebuie sa faci asta nici in ruptul capului! Bucura-te ca traiesti si ca nu ai reusit sa chemi nici un demon, bucura-te ca exista Dumnezeu altfel veneau singuri. Spune Tatal nostru si vezi-ti de treaba!
Nu vreau sa i se intample nimanui sa dea bot in bot cu un demon. Asta ar fi cel mai rau lucru care ti se poate intampla.

| MadalinLostRoad a răspuns (pentru Andrei4TPU):

Ce retardat poti fii, pun pariu ca habar nu ai pentru ce invoca un vrajitor anumiti demoni. Intr-adevar ar destul idiot daca ar invoca pe insasi Lucifer, Belial etc. In Goetia sunt rezentati 72 de demoni care poate folosii si la ce te poate ajuta fiecare. Probabil nu ai auzit in viata ta de cerc magic si la ce ajuta practicantul in timpul invocarii

| GamingSchool a răspuns (pentru Andrei4TPU):

Lucifer,doar pedepsesti. Demoni sunt doar niste pioni, nu pot zice la fel de cei care au fugit din iad, dar sunt mai putini cu fiecare secunda care trece.

| Belle_Bianca_1999 a răspuns:

MOR MA, CUM PNM SA INVOCI SPIRITE? rolling on the floor)) MAI ALES PE SATANA... -.^ wtf. Voi chiar credeti in cacaturile astea cu "INVOOOC PE SATANAA, INVOOC PE CHARLIE"etc. etc. o.O

| AnonymousSSR a răspuns (pentru Belle_Bianca_1999):

Taci ca esti degeaba... Exista keep calm, nu lasi deloc impresie!

| Minimal_Zify_1987 a răspuns:

Salut care stie o incantatie sau ceva sal aduc pe lucifer aci si sa ma unesc cu el laughinghappy

| GamingSchool a răspuns (pentru Minimal_Zify_1987):

Zi si tu ceva care sa sune ca in surinama..sau cum era limba aia

| Floristeanu_Dragos_1996 a răspuns:

Buna salut cum il pot contacta pe ganesha