| iubitorulDeVergeturiBuhnici69 a întrebat:

Maicutele poarta sutiene?
Dau fundulita

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Unele nu poarta.
https://www.emag.ro/......DYV3GWBBM/

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Și chiloți. Și se roagă și pentru tine, care visezi că mănânci sex cu polonicul.

| milan9 a răspuns:

Nu poartă. Nu doresc să scoată nimic în evidență. Aceasta și scopul veșmintelor speciale pe care le poarta. Acestea estompează formele specific feminine. Când vizitezi o mănăstire nu o să ai surpriza ca atenția să-ți fie distrasă de alte lucruri.

| Holiday a răspuns (pentru milan9):

"Nu poartă. Nu doresc să scoată nimic în evidență."

Mhm, iar calugarii nu poarta chiloti...de parca sutienele ar avea rolul principal de a-ti scoate tzatzele in evidenta...
In situatia asta, nevasta-ta de ce poarta sutien?! Ca sa-i vedem noi mai bine tzatzele?!

| Mayhem666 a răspuns:

De ce te astepti ca noi sa stim asa ceva?

| IceRope a răspuns:

Da, unele poartă. Sunt măicuțe, nu veverițe.