| unprietenaproape a întrebat:

Maicutele se uita la tv?

7 răspunsuri:
| Nilsson a răspuns:

Cum ar fi sa se uite la emisiunea "Bravo, ai stil"? happy
Serios vorbind, nu cred ca e un pacat sa te uiti la televizor mai ales la emisiuni si documentare educative, dar sa nu pierzi masura timpului.

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Ce e rau in asta? Le dauneaza grav credintei sau ceva? Eu ma uit la TV in fiecare zi - nu mult - doar la stiri seara. Si nu-mi afecteaza in vreun fel relatia cu D-zeu

| AwGenetix a răspuns (pentru r3r3r3r3r3r3):

Ti-a zis el personal ca nu-l deranjeaza in vreun fel ca te uiti la tv?

| AwGenetix a răspuns:

Da, si nu doar atat. Numara bani. Parca erau unealta diavolului.

| Turbo223 a răspuns:

Da.

| sthhall a răspuns:

Logic, au smart tv-uri conectate și la internet.

| AwGenetix a răspuns (pentru sthhall):

Esti dezinformat. au icoane cu bluetooth.