| lifeForJesus a întrebat:

Matei 22:29 Drept răspuns, Isus le-a zis: „Vă rătăciţi! Pentru că nu cunoașteți nici Scripturile, nici puterea lui Dumnezeu.

Marcu 12:24 Drept răspuns, Isus le-a zis: „Oare nu vă rătăciți voi, din pricină că nu pricepeți nici Scripturile, nici puterea lui Dumnezeu?

Tu cât mai ai de gând sa rătăcești?

De aceea zice: „Deşteaptă-te tu care dormi, scoală-te din morţi, şi Hristos te va lumina." - Efeseni 5:14

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Nu te vei putea intoarce niciodata in trecut sa il "repari" dar poti "repara" viitorul straduindu-te sa nu mai repeti greselile trecutului! Dumnezeu sa ne ajute sa avem o viata transparenta si o mireasma placuta sa raspandim in jurul nostru!

4 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Lasa-ma frate cu indoctrinarea asta

| lifeForJesus explică (pentru VladimirPutin):

Sti ce înseamna indoctrinarea?

| nesuferit a răspuns:

Terminativa cu citatele astea ca imi vine sa vomit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde răsăriţi?