| Daavidd a întrebat:

MOARTE! Dacă ar fi mâine ultima zi a ta ce ai face? te-i gândit vreo dată? fi curajos/curajoasă şi scrie aici:

18 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Aș ieși la ucis de voie...ce dracu să nu fiu eu singra proastă care moare prea tânără.hee hee

| sandra2012 a răspuns:

I-as scrie un mesaj de vreo 1000 de randuri cuiva si i-as spune tot ce nu i-am zis vreodata, apoi m-as ruga la Dumnezeu sa imi ierte pacatele. Si daca mai am timp, mi-as lua ramas bun de la ai mei.

| Ecea a răspuns:

Da,eu am planul facut pentru ultima zi.

Eu o sa imi iau niste mitraliere si o sa ma cred dumnezeu pentru o zi.
O sa decid eu cine trebuie sa traiasca si cine nu.
Avem multe specii negre in Romania care ne consuma resursele naturale si cred ca exista mai multe gloante pentru toti.
Deasemenea as face un asasinat ca la carte, sunt fan Basescu si Udrea si tare mi-as dori sa le vad creierii spoiti ca o ultima dorinta.
:X

| hate1t4ll a răspuns:

Daca ar fi, as face in asa fel incat sa o tina minte toata omenirea... sad

| barbattttt a răspuns:

As fi fericit pentru ca stiu ca nu se termina totul la moarte.

| SaveTheNature a răspuns:

Toata lumea e curajoasa vad, ma gandesc daca totusi chiar s-ar intampla, cati ar mai avea acest curaj. dar toti ateii pe patul de moarte se pocaiesc.asta se stie.

| Polaris a răspuns:

Dă-mi o chitară, o scenă și o trupă.

| xname23 a răspuns:

M-as panica, as regreta ca nu am avut curaj sa-mi implinesc toate visurile si as sta fiecare minut alaturi de familia mea.

| DenisejUSTmE a răspuns:

M-as pregati mai mult ca sa il intalnesc pe Domnul!

| Daavidd explică (pentru DenisejUSTmE):

De ce nu ai face-o chiar azi, cine îţi poate garanta ziua de maine?

| BellaSomerhalder a răspuns:

Nu stiu, pe bune. Nu m-am gandit si chiar nu cred ca as face ceva special. Mi-as comanda o pizza, m-as uita la un film, as asculta muzica. Ce altceva pot face? Pana la urma, toti murim, ar fi o zi ca oricare alta. Daca te asteptai sa raspund "As zbura cu avionul, pentru a-mi intalni iubirea vesnica, pentru a-i fura un sarut: Ian Somerhalder! love struck ", nu as face-o. Ar fi si asta o idee, dar n-as avea eu bani de avion nici in ultima zi a vietii mele.

| KamiM a răspuns:

As face pregatiri pentru inmormantare!

| janynefeaver a răspuns:

As strange toata familia mea si as sta cu ei toata ziua

| Deni0919 a răspuns:

As saruta un baiat cel mai fitos din oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare zi o traiesc ca pe ultima desi nu as regreta daca as muri azi am facut totul ce mi-a placut as mai avea multe de facut dar daca asta e asa sa fie / as vrea pentru o zi sa fiu dumnezeu sa dau de mancare la oamenii din toata lumea sa nu existe saracie/foamete/suferinta/lacomie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai arunca lumea in aer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dormi sa fiu in forma laughing

| Blacksaber a răspuns:

Ce nu am putut sa fac niciodatalaughing