| StrongHeart a întrebat:

Cand e ultima data cand v-ati speriat de moarte si de ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In vis, cadeam in vid dar simteam cum ma duc in jos si era negru in jurul meu

| StrongHeart explică (pentru mgtow):

Si eu tot in vise am cele mai mari sperieturi sau intre vise si realitate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Credeam ca am ceva pe mana, huhhhh.

| DonEduardo a răspuns:

Atunci cand parintii erau cat pe ce sa ma prinda ca nu mi-am facut tema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara asta...de niște câini maidanezi. straight face Eram cu bici...și am tras și un cap de asfalt. straight face

| StrongHeart explică (pentru anonim_4396):

Erai cu bici? Vrei sa zici bicicleta? Ca voiam sa te intreb de ce n-ai pus biciu' pe ei laughing
"și am tras și un cap de asfalt." Auch

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Acum 3 zile, când mi-am dat seama că e foarte probabil că am înghițit o bucățică de sârmă acum două săptămâni. Mai ales că am fost puțin răcită săptămâna trecută și am mai asociat de mai multe ori fără să vreau pe parcursul zilelor trecute inflamația din gât cu un posibil corp străin, cu toate că dacă ar fi fost probleme, simțeam mai devreme.