| wwwwwwwwwwwwwwwww a întrebat:

Na ateilor. Acum ce mai ziceti?
Ce parere aveti? Este foarte important ,interesatn grozav.
http://www.youtube.com/watch?v=dagYrk5XpX4&feature=relat ed

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Long Live Photoshop!

| wforweirdo a răspuns:

Ce legătură au animalele alea cu ateismul? Şi ce e aşa important? lol.

| cacatusssssssssss a răspuns (pentru wforweirdo):

Cum explici existenta acelor animale?

| Neinteresenta a răspuns (pentru cacatusssssssssss):

Doamne...NORMAL CA SUNT FACUTE PE CALCULATOR.Tu daca vezi o poza pe care scrie Dumnezeu inseamna ca e el?! Si cum dracul sa exista un dragon intr-un borcan?!=]]]

| wforweirdo a răspuns (pentru cacatusssssssssss):

Nu am nicio existenţă de explicat. Sunt nişte aminale doar, chiar nu mă uimesc deloc. Nu-mi spune că tu nu ai auzit niciodată de Aye-Aye, de peştele ăla ca mucii şi ce mai erau în video-ul ăla. Nu mi se pare nimic ieşit din comun, gândeşte-te că sunt şi oameni care se nasc cu malformaţii şi tot felul de chestii ciudate. Oricum ideea e că animalele alea nu au nicio legătură cu dumnezeu, sau cu religia. Ce porcărie de întrebare.