| TheBirdOfTheHermes a întrebat:

Oare prin teste de genu ăsta putem face un sondaj de credință?

http://stirileprotv.ro/......anala.html

3 răspunsuri:
| Dandanache a răspuns:

E satisfacator, uita-te peste restul raspunsurilor. Varsta Pamantului nu e de 6000 de ani si exista ere geologice!

Răspuns utilizator avertizat
| Ad1tza a răspuns:

Nici Dumnezeu nici Big bang nu au nici o relevanta. Ambele sunt pure credinte. Nici nu ar trebui sa exista intrebarea cum s-a format universul? Ca te poti baza doar pe ce crezi. Si daca te poti baza pe crezi nu se poate sa existe un raspuns corect 100%