| Superior a întrebat:

Ok,nu stiu daca ma credeti, dar acum 2 minute am venit din dormitor. Am facut ceva si am inchis putin ochii in pat. Apoi ceva imi misca mana si imediat am intrat in alerta. Sunt singur in casa deci,inseamna ca am o fantoma in casa? Nu exclud ca mana sa se fi miscat involuntar, dar am simtit atingere. Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| CinevaAnonim? a răspuns:

Eu cred ca de vina sunt jocurile si televizorul. Nu cred ca ai avea fantome.http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=12861

| Superior explică (pentru CinevaAnonim?):

Nu am jucat jocuri horror/vazut filme horror de mult timp.

| CinevaAnonim? a răspuns (pentru Superior):

Atunci nu prea stiu. Pot fi si alte cauze. Nu cred sa fie vorba de vreun duh.

| DavidCLD a răspuns:

Totul vine de la psihic. Este posibil sa fie din cauza oboselii. Ai dormit bine azi-noapte, ori ai avut o noapte alba? Am momente cand sunt foarte obosit, simt si traiesc anumite experiente ciudate, dar stiu ca nimic nu este real, ci vine de la psihicdin cauza oboselii excesive!