| mihaelaerica89 a întrebat:

Pe voi v-a afectat in vreun fel ca erati singurul, sau intre putinii copii care aveau alta religie in comunitatea voastra?

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu,din contra m-am simtit privilegiata ca sunt diferita si m-am concentrat asupra relatiei mele de prietenie cu Dumnezeu si nu asupra a ceea ce spuneau cei din jur.

| Doub a răspuns:

Absolut deloc.

cami
| cami a răspuns:

Nu trebuie sa fim xonofobi, pana la urma toti suntem oameni, indiferent ca Dumnezeul nostru se numeste Iisus, Allah, Iehova sau altfel. Pe mine chiar nu m-ar deranja sa am in preajma oameni de alta religie.

| bibibyby2000 a răspuns (pentru cami):

Dumnezeu nu e echivalent cu alah

| vladionut94 a răspuns:

Tine minte cand eram in clasele primare redeam sa ne bateam joc de colegi de confesiune protestante nici asta nu sti de ce mi am batut joc sau poate stiu ca au meritat rolling on the floor