| LisaJulie a întrebat:

Pentru cei care au ținut tot postul Paștelui îmi da și mie niste exemple cam ce rețete de post au gătit? Cum ați rezistat atât și dacă mai posteau și alte rude din familie! Aș vrea să țin și eu puțin post măcar 5 zile dar mi se pare greu deoarece majoritatea produselor din magazin conțin ori zer ori lapte praf!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Draga mea cei care au tinut postul pastelui inca il tinwinking
el dureaza anul acesta 40 de zile laughing
doar bunicul meu tine acest post 3 zile, el cica tine post, tine 3 zile si se impartaseste, bine el are +80 de ani happy
anul asta maica'mea stiu ca va tine tot postul, daca vrei maine o intreb ce mancaruri isi face pentru asta!

un articol util mai ales pentru cei care tin si vor sa vada dezlegarile la peste : https://stirileprotv.ro/......ioada.html