| Megas a întrebat:

Pentru toti ateii :(
si nu, nu sunt troll, cum au spus unii
ascultati melodia, si ar trebui sa va para rau ca sunteti asa! Iisus Hhristos a murit si pentru voi: cati injurati zilnic si uitati ca este pacat? si chiar va place...
cati ucid fura si violeaza pentru placerea trupului?
ascultati melodia:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=m ltt1V1Ff0k

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer singuri care injura pe TPU si vb cu ura suntei voi crestini, vrei dovezi cauta si vei gasi

Răspuns utilizator avertizat
| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Draga Megas daca esti ateu nu inseamna ca esti criminal sau violator sau o persoana rea. citeste definitia cuvantului ateu. si deliric nu ii cine stie ce, oricine stie sa faca rapp :vorbesti repede.