| Danielcristian a întrebat:

Popa sfinteste restaurante si baruri, voi credeti in basmele astea?
Cu a cui putere sfinteste popa daca lui Dumnezeu nu-i plac nici barurile nici restaurantele,.

Răspuns Câştigător
| kriystina19 a răspuns:

laughing Da sfintesc doar Dumnezeu te poate sfinti si binecuvanta cu o minte mai curata ca sa nu te mai iei dupa preoti.
A arunca apa cu o crenguta de busuioc nu inseamna ca sa si sfintit doar ca uni au mintea mai slaba si cred la fel cum cred ca e bine sa saruti mana preotului care nu sti ce afacut cu ea sau sa saruti tot felul de moaste cine stie ce fel de oase de caine sunt acolohappy

5 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

Iti place circul interconfensional?

| OctoberandApril a răspuns:

Numai la ortodocsi am vazut asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preotii fac asta doar pentru bani! Nu mai exista preoti adv de la moartea lui Isus.

| Mn0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai mare dreptate

| ateuNEGATIV a răspuns:

Banii astia