| Unanonimoarecare123 a întrebat:

Barurile si restaurantele se vor deschide tot pe data de 15 mai?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Singurele care se vor redeschide cu siguranță după 15 mai sunt hotelurile.

zice Orban: "În ceea ce priveşte reluarea activității la restaurante, suntem încă într-o analiză foarte serioasă"

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte probabil nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur la prima ora a diminetii de 15 mai vor sta toti alcolicii anonimi sa intre in bufet happy Boala grea

| brokxy a răspuns:

Nu u, mergeti beti cafea acasa ca e mai ieftina oricum laughing laughing

| anamaria82726 a răspuns:

Depinde si de manageri. Unele da, altele nu