| anonim_4396 a întrebat:

Credeți ca se vor deschide barurile și restaurantele in vara? Nu de alta dar in fiecare vara lucram la restaurante și văd ca anul asta e compromis? Sunt șanse sa se deschida in vara? Multumesc!

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E mai importantă sănătatea că orice.Dar probabil prin iunie-iulie se vor deschide și restaurantele dar trebuie respectate condițiile de igiena și distanțare și protecție fiindcă o sa învățăm să conviețuim cu virusul asta cred.în toamna-iarna e posibil că va reaparea.și mie mi-e dor de KFC.laughing

| Celcestietot a răspuns:

Sa te gandesti la sanse atunci cand va incepe sa scada simtitor numarul celor infestati. Pana atunci, sperantele desartate nu isi au rostul, sunt o amagire.

| JetBlueJet a răspuns:

Nu esti singurul...Si pe mine ma framanta acelasi gand, mai ales ca vreau sa lucrez peste hotare vara asta
Eu zic ca, se vor domoli treburile happy Nu cred ca se va mai prelungi starea de urgenta dupa 15 mai...

| Andrei200202 a răspuns:

Exact întrebarea asta am pus o și eu azi, eu sper să prind sezonul la marelaughing)