| Andra000008557 a întrebat:

Pot citi din paraclisul Maicii Domnului la diferite ore adică acum câteva pagini mai târziu altele? Va rog sa raspunda doar cei crestini ortodocsi și care știu sigur. Multumesc!

8 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l citesti totodata.
Si iti recomand sa-ti întrebi parintele duhovnic în privinta asta sa vezi ce zice si el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigura ca religia ortodoxa este religia adevarata?

| Andra000008557 explică (pentru anonim_4396):

Da si iti voi da un singur exemplu lumina de la Ierusalim

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andra000008557):

Nu stiu ce legatura are lumina de la Ierusalim cu religia ortodoxa.

| Andra000008557 explică (pentru anonim_4396):

Singura data cand se aprinde lumina de la Ierusalim este seara Paștelui ortodox și fenomenele de acolo sunt uimitoare, Dumnezeu împarte lumina nu doar in acel loc special ci și oamenilor din afara bisericii mici inainte ca preotul să iasă din acea mică biserica

| AndrElle a răspuns:

Sigur, puișor.

| NuImiSuspendaContulPls a răspuns:

Ortodocși*