| viata15 a întrebat:

Poti folosi papusa voodo in scopuri bune? (ex iubire)

Răspuns Câştigător
| Florin123y a răspuns:

Nu,se poate acest lucru. Dumnezeu interzice astfel de actiuni(Isaia 8, 19-20)
In urma folosiri, acestei papusi, urmarile sunt dezastroase, forte satanice vor intra in viata ta.Vei fi lipsit de orice imunitate oferita de Dumnezeu. Daca ai folosit astfel de papusi, cere-ti iertare Domnului, si nu mai face.

13 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Si ce ii faci? o pupi, te m*sturbezi cu ea?

| Doub a răspuns:

Normal ca nu.straight face

| sublime89 a răspuns:

N-o poti folosi in niciun scop.

| Dismally a răspuns:

Da, papusile se folosesc in multe ritualuri magice, inclusiv pentru iubire, sanatate, noroc etc. Papusa este mijlocul prin care trimiti vraja catre o persoana. Cele mai cunoscute sunt cele voodoo, dar papusile erau foarte folosite si in Europa fiind confectionate din lemn, metal, ceara, lut etc.

| viata15 explică (pentru Dismally):

Nu am folosit-o doar am confectionato. a fost doar o pierdere de moment si slava domnului ca nu am folosit-o

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Doar daca papusa aia-i gonflabila.

| Dorugar a răspuns:

Da se poate, dar e mai bine sa folosesti o papusa gonflabila!

| drogh a răspuns:

Păpuşa voodo? Prea mult Scooby Doo ai văzut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? I-o poți face cadou iubitului/iubitei tale deși nu cred că o să-i placă prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intentia are o doza de egoism, nu prea este buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici ala un scop bun.
Dar sunt bune si papusile Matrioska.

Răspuns utilizator avertizat
| IisusHristos666 a răspuns:

In scopuri bune pentru tine ^_^