| victor333 a întrebat:

Pt atei! ...de ce va credeti atei?

41 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Schizofrenicii se cred Napoleon sau Iisus. Ateii sunt atei.

| lolium a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Tu esti cel din poza de la profil. interesant

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru lolium):

Da,știu,te așteptai la un boșorog care-și dorește moartea, după cum mă exprim uneori pe aici laughing

| lolium a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Ceva de genul. omul nu te intelege cand te apuci sa ii explici ceva.

| Calininio a răspuns:

Tu de ce te crezi crestin, sau ce oi fi?

| victor333 explică (pentru Calininio):

Cred si actionez in numele ideilor mele care mi se par rationale si de bun simt...

| BlackFuneral a răspuns (pentru AndreeaIonela):

Ce poză aveţi, domnişoara atee. Băgăm şi noi un guţă?

| Calininio a răspuns (pentru victor333):

Uite aici si raspunsul la intrebarea ta. La fel ca tine, cred ca ideile mele sunt rationale si de bun simt.

| Miauti a răspuns:

Pai nici noi nu stim de ce!? cui dracu i a venit ideea cu acest nume. cred ca era un crestin.

| n0matterman a răspuns:

M-ai spart, ti-ai uitat logica in ultima biserica in care ai fost.O intrebare asa prosteasca n-am mai vazut de mult timp.

| IulianDornianu61 a răspuns:

UUU
Auuuu
Ahhhh