| VasileVolosciuc a întrebat:

Sa stiti ca puteti intreba acele fiinte lucruri si ele va raspund la majoritatea.Am intrebat cat a visat cel mai mult un om iar el s-a dus undeva apoi s-a intors si mi-a zis 5 ore(interesant nu?). Sunt curios daca intelegiti sau stiti cu totii ca uneori acestia va raspund sau va arata(daca sunt ingaduiti) tot ce le cereti.

2 răspunsuri:
| Rux2000 a răspuns:

La ce te referi

| VasileVolosciuc explică (pentru Rux2000):

Ca atunci cand visezi vezi in ceata forme de oameni(dar eu le numesc fiinte) si daca ii intrebi ceva ei iti raspund daca Dumnezeu sau Iisus ii ingaduie sa ne raspunda. Poti sa-i intrebi multe(daca iti amintesti cand iti dai seama ca visezi) si ei iti vor zice daca pot.