| AnonimaAnonim008 a întrebat:

Am avut un vis ciudat. Am visat ca maică-mea era posedata si se uita la mine, doar la mine. Si am inceput in vis sa zic Tatal nostru, si am simțit ceva foarte puternic in mine, apoi a venit o lumina albă in timp ce spuneam rugăciunea si m-am trezit din somn si m-am simțit ciudat.

6 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

A fost doar un vis, nu are nici o însemnătate.

| Elide a răspuns:

Foarte ciudat dar si extraordinar as vrea sa visez si eu asa, odata am visat pe cea mai buna prietena a mea posedata cu ochii aceia negrii de demon si se facea ca eu aveam o cruce in mana de fiecare data cand ii puneam crucea pe ea ochii ii se faceau normali si revenea la normal apoi dupa cateva "min" iar facea ochii asa cu toate ca daca ma uit la filme de groaza ci demoni mor de frica dar in vis surprizaaa nu.mi era frica deloc, altadata am visat pe pisoiul meu mao batran ca vorbea cum vorbim noi oamenii si imi spunea ca a murit ni stiu cine din sat voia sa ma ademenasca undeva in momentul acela am inceput sa-mi fac cruce si lui la fel a inceput sa tipe sa indoia in toate felurile zici ca iesea ceva din el pe urma disparuse m-a ingrozit visul asta.

| xByte a răspuns:

Las-o mai moale cu iarba, cred ca de la asta ti se trag visele de genul.

| AnonimaAnonim008 explică (pentru xByte):

N-am treaba cu de-astea laughing)

| Neverrrrrr a răspuns:

De la prea multe filme horror cu exorcizari

| Riker a răspuns:

Mergi la psiholog.