| MadyMadutza a întrebat:

am avut niste vise groaznice in ultimele 2 nopti di amn2 legate de animalutul meu de companie in primul bunica mea care a murit acum 7 luni imi zicea ca animalutul a murit intr-un cutremur si plangeam, ma-am trezit ca numai puteam respria. In al 2lea era tot bunica, cica vorbeam cu ea la telefon si nu era moarta mia zis ca va veni inapoi cand se va face bine. Apoi nustiu parca taim niste usturoi dar nujj pt cine. Mam trezit si miam mirosit mainile si nu miroseau. Asa si in vis animalutul meu era jupuiat de viu si tot asa plangeam in hohote. fundaa

Răspuns Câştigător
| FlorinMihai2014 a răspuns:

Stai linistita. Daca e vorba despre tine sau despre animalul tau de companie sau despre altcineva sa nu te sperii.A fost doar un vis care (sa nu razi sau sa crezi ca sunt nebun) l-ai primit de la satana ca sa-si bata joc de tine.In alta oridine de idei sa nu te sperii ca nu se va intampla nimic rau!

3 răspunsuri:
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Buna.

Si care este intrebarea legata de aceste vise?

| IuliiMarie a răspuns:

Se poate deduce ca bunica ta iti arata cumva ca exista raiul si ca ea e vie, iar animalul cred ca asta a fost partea necuratului!

| MadyMadutza explică:

Scz am uitat sa mentionez. Daca inseamna ceva rau visele aste?